برای گیفت کردن یک محصول بلیزارد به یک دوست، شما باید محصول را در فروشگاه Battle.net انتخاب کرده به جای گزینه Buy Now، گزینه Gift را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی، بسته به چیزی که می‌خواهید گیفت کنید، می‌توانید BattleTag یا آدرس ایمیل دوست خود را وارد کنید. همه بازی‌ها یا محصولات را نمی‌توان از طریق آدرس ایمیل گیفت کرد.

 

BattleTag

ما گیفت را به برنامه Battle.net دوست شما ارسال می‌کنیم. دوست شما می‌تواند گیفت را در برنامه Battle.net یا با ورود به My Gifts دریافت کند.

برای گیفت کردن چیزی به یک دوست با استفاده از BattleTag، باید حداقل سه روز با هم دوست باشید.

 

آدرس ایمیل

ما یک کد از طریق ایمیل برای دوست شما ارسال می‌کنیم. اگر اشتباه کنید و آدرس ایمیل را اشتباه وارد کنید، پس از اتمام پرداخت برای سفارش، کد را در صفحه سابقه تراکنش خود خواهید یافت. می‌توانید این کد را کپی کرده و برای دوست خود ارسال کنید.

دوست شما می‌تواند با ورود به مدیریت حساب خود، کد را دریافت کند. اگر گیفت شما یک آیتم World of Warcraft است، دوست شما باید یک حساب World of Warcraft داشته باشد.

برخی از محصولات را فقط می‌توان با استفاده از BattleTag به دوستان گیفت کرد و امکان ارسال کد از طریق ایمیل به آنها داده نمی‌شود.

 

قوانین و محدودیت‌ها

  • گیفت‌ها فقط زمانی ارسال می‌شوند که پرداخت برای سفارش شما تکمیل شود – فرایند پرداخت ممکن است ۲۴ ساعت طول بکشد. شما می‌توانید وضعیت سفارش خود را در صفحه تاریخچه تراکنش‌ها بررسی کنید.
  • ممکن است برای برخی محصولات، روش‌های پرداخت یا ارزها، گیفت کردن محدود شود. اگر دکمه Gift را نمی‌بینید، می‌توانید به جای آن، موجودی حساب net را هدیه دهید. اگر می خواهید اشتراک World of Warcraft را گیفت کنید، می‌توانید زمان بازی را به جای آن گیفت کنید.
  • گیفت کردن محصولات net در سراسر پلتفرم‌ها امکان‌پذیر نیست. به عنوان مثال، نمی‌توانید در فروشگاه Battle.net برای دوستی که روی کنسول بازی می‌کند، گیفت ارسال کنید. به همین ترتیب، اگر روی کنسول بازی می‌کنید، فقط می‌توانید از طریق فروشگاه کنسول خود (Xbox، PSN، Nintendo) به دوستانی که در همان پلتفرم شما بازی می‌کنند گیفت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *